a

Hand & Bowl, czyli pełna integracja z porcelaną

On: Comment: 0 Hit: 361

Użytkowy kontekst porcelany zawsze odgrywał istotną rolę podczas cał

DSC01152

Użytkowy kontekst porcelany zawsze odgrywał istotną rolę podczas całego procesu jej projektowania. W przypadku wyjątkowych misek z serii Hand & Bowl pozwala on nie tylko na funkcjonalne korzystanie z obiektu, ale i poczucie z nim maksymalnej bliskości.

Idealnie dopasowany do dłoni kształt miski umożliwia bowiem pełną integrację z produktem podczas jego wykorzystywania. Rozwiązanie tego typu jest przy tym nie tylko wygodne, ale też bardzo efektowne i pozwala poczuć się częścią dzieła.

IMG_3972 copy

Miski dostępne są w dwóch różnych rozmiarach, a więc doskonale dopasują się zarówno do dużych i mniejszych dłoni. Co więcej, do własnego gustu można dostosować je także wybierając jeden z kilku dostępnych wariantów kolorystycznych.

Niepowtarzalna bliskość zapewniana przez Hand & Bowl pozwala poczuć wyjątkową więź z porcelaną i jeszcze mocniej docenić jej piękno.

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego miski Hand & Bowl w pełnej okazałości - znaleźć go można TUTAJ.

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December