a

Memory of This Land

On: Comment: 0 Hit: 271
Nasza współpraca z Muzeum Historii Żydów Polskich Polin

Insta 2_Lamentation

Nasza współpraca z Muzeum Historii Żydów Polskich Polin nabiera większego tempa i z przyjemnością możemy przedstawić jej pierwsze efekty.

Seria produktów „Memory of this Land” składa się z obiektów inspirowanych nawiązującymi do tematyki judaizmu pracami Marka Cecuły z przeszłości. Każdy z nich zachęca do skupienia się na długiej historii narodu żydowskiego na terenie Polski oraz do zrozumienia istoty jego religii.

Insta 1_The Source

Pierwsze produkty, które powstały w ramach współpracy są już dostępne w Muzeum. Wśród nich znajdują się:

Pierwsze produkty, które powstały w ramach współpracy są już dostępne w Muzeum. Wśród nich znajdują się:

• Talerze „Lamentation” z białej porcelany i z naniesionym cytatem z księgi Lamentacji Starego Testamentu w języku hebrajskim, • Talerze „The Source”, także z białej porcelany, ozdobione wyłącznie jedną, przypadkowo dobraną literą alfabetu hebrajskiego, • Kubki ze słowem „Polin” w języku polskim oraz hebrajskim, opierające się na konstrukcji kubków Random.

Insta 4_ Kubki Polin

Każdy z produktów doskonale sprawdzi się jako ozdobne elementy wyposażenia wnętrza, a w połączeniu z dedykowanymi opakowaniami nawiązującymi do naszej współpracy z Muzeum Polin, świetnie nadają się także jako prezent dla miłośników porcelany i pasjonatów religii judaistycznej.

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December