a

"must have" dla Mix & Match Cosmopolitan Line

On: Comment: 0 Hit: 243
Znak jakości "must have", przyznawany w plebiscycie organizowanym przez Łó

Znak jakości "must have", przyznawany w plebiscycie organizowanym przez Łódź Design Festival, po raz kolejny otrzymało Ćmielów Design Studio. W tym roku doceniono Studio za kolekcję Mix & Match Cosmopolitan Line, która stanowi efekt niecodziennego myślenia o estetyce i dekoracji serwisu stołowego. Cosmopolitan Line znalazł się wśród 360. projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji plebiscytu i wśród 60. wyróżnionych.

cosmopolitan  fot. materiały prasowe

Plebiscyt "must have" to jedna ze sztandarowych odsłon Łódź Design Festival. Niezmiennie od czterech lat znak jakości przyznawany jest dla dostępnych na rynku i najlepiej zaprojektowanych produktów. Jest swojego rodzaju przedsmakiem dla nagrody "Dobry Wzór" Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i nagrody "Red Dot", designerskiego Oscara.

To już druga nagroda "must have" dla Ćmielów Design Studio. Pierwsza przyznana w 2013r. potwierdziła udany debiut Studia kolekcją New Atelier. Cosmopolitan Line opiera się na podobnych zasadach łączenia i indywidualnego komponowania objętych kolekcją wzorców. Dzięki temu każdy odbiorca może stworzyć swoja własną aranżację serwisu.

Więcej na temat nagrodzonych projektów znajdziecie na stronach organizatora Łódź Design Festival.

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December