a

Studio w Ćmielowie kieruje się otwartością

On: Comment: 0 Hit: 267
To już kolejny raz w tym roku do naszego studia

To już kolejny raz w tym roku do naszego studia w Ćmielowie zawitały studentki i praktykantki z polskich uczelni, jak i jedna z zagranicznej. Z przyjemnością przedstawiamy wam nasze podopieczne, które pod okiem Marka Cecuły mogą się kształcić w fachu ceramicznym.

IMG_1837 W sierpniu gościliśmy Agnieszkę Ulan i Marię Piskalak z szczecińskiego ASP, dziewczyny studiują wzornictwo, u nas zapoznawały się z etapami pracy w ceramice przemysłowej.

Niezmiernie nam miło, ponieważ odwiedziła nas ponownie Yaara Leiter z Szkoły Sztuk Pięknych i Rzemiosła Artystycznego Besaleel (jest to narodowa szkoła sztuk pięknych w Izraelu). Yaar gościmy drugi raz, ale tym razem opanowała specjalnie dla nas język polski.

IMG_1821

Przez cały wrzesień będziemy współpracować z Magdaleną Zalewską studentką  kierunku wzornictwa na łódzkiej ASP.

Marek Cecuła specjalnie dla dziewczyn przygotował indywidualne ćwiczenia i zapoznaje je z procesem pracy projektanta w fabryce. Liczymy, że nasze praktykantki skorzystają, jak najwięcej z tego wspólnie spędzonego czasu.

 
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December